akce které již proběhly

Již tradičně proběhl prodej výrobků FONDU SIDUS. Letos jte si mohli zakoupit propisky a záložky do knížek ve tvaru zvířátek. Pro malý zájem jsme prodej prodloužili, ale nakonec se většina výrobků prodala. Níže jsou plakáty.

Již tradičně proběhl prodej výrobků FONDU SIDUS. Letos jte si mohli zakoupit propisky a záložky do knížek ve tvaru zvířátek. Níže jsou plakáty.

Sběr papíru

26.10.2018

Jako každoročně proběhl v termínu od 21. - 26. 10. 2018 sběr papíru.

Dne 17. 10. 2018 se v naší škole uskutečnil již tradiční turnaj v piškvorkách. V letošním roce se turnaje zúčastnilo 14 žáků od 5. do 9. třídy. Žáci měli možnost si změřit síly tak, že si zahrál každý s každým, což umožňovalo si vyzkoušet všechny věkové úrovně protivníků a zahrát si opravdu dosyta. Všichni bojovali s velkým zaujetím. Výsledky...

Den míru

21.09.2018

Mezinárodní den míru se slaví každý rok 21. září. Věnovaný je míru a specificky absenci války. A abychom o něm dali vědět tak jsme vytvořili obrovský modrý symbol míru (peace). Na jeho vytvoření se účastnili všichni žáci a učitelé naší školy. Poté se to všechno krásně vyfotilo a zde fotky máte.

Ve středu 19. 9. 2018 se v naší škole uskutečnil turnaj ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo 12 žáků, kteří tvořili čtyřčlenné týmy. Poté změřili své síly tak, že si zahrál každý s každým. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. Na 1. místě se umístil tým Baníkovců složený z těchto žáků - Sára Strepmková (9. A),...